Co robic, kiedy boli nas zab

Oczywiście jest to tylko istotne problemem dla sprężarek, które są wystarczająco duże, aby uzasadnić obawy, zwłaszcza te o większych zbiornikach.

Co robic, kiedy boli nas zab

Gdy mamy do czynienia ze sprężarkami o bardzo małych zbiornikach (dwa litry, sześć galon, osiem galonów itp), to nie ma żadnego znaczenia w jaki sposób zbiorniki są obrócone względem poziomej powierzchni. To staje się prawdziwym problemem tylko wtedy, gdy do czynienia ze zbiornikami o około dwunastu galonów lub wyższym.Co robic, kiedy boli nas zab Ponieważ zbiorniki odgrywać ważną rolę w utrzymywaniu równomiernego przepływu powietrza i tym podobnych, które są przystosowane do pracy wrażliwych (np stomatologii), mający większy zbiornik jest typowo i ważne.

Skoro tak wiele zastosowań, w których powierzchnia jest aktywnym dotyczą również pokrywają się z miejsc, w których wielkość jest problem, wiele firm, które specjalizują się w produkcji cichych sprężarek oferują swoje produkty w formacji pionowej. Na przykład, biurach lub wspólne obszary robocze są miejsca, w których zarówno powierzchnia i hałas są wspólne obawy.Co robic, kiedy boli nas zab Od sprężania powietrza nigdy nie było cichy technologii do niedawna istnieje wiele małych producentów, którzy wybrali specjalizację w produkcji sprężarek nieme. Te wyspecjalizowane sprężarek powietrza są również często pionowe, tylko dlatego, że komplementy wiele z bardziej popularnych aplikacji.

– autor artykułu