Higiena jamy ustnej

Higiena jamy ustnej Nie ma tendencję do korozji, jak stal nierdzewna. BiokompatybilnoEç jest zarówno krótko- i długoterminowe znaczenie. Badania pozostałych materiałów biokompatybilnych trwa.

– Konstrukcja i kształt implantu – dr Alvin Strock w 1937 roku, pracując w laboratorium Uniwersytetu Harvard, wpadł na pomysł wykorzystania implant w kształcie ślimaka, który jest jednym z najbardziej skutecznych form konstrukcyjnych i najczęściej stosowane.nasza strona internetowa Dodatkowe badania projektowania trwa.

– Powierzchnia implantu – to pozostaje jednym z najbardziej zbadane w celu określenia obszarów co powłoki powinny być stosowane, jak również w jaki sposób powinny być porowate, aby spowodować w najlepszym osteointegracji i długoterminowego związku.

Higiena jamy ustnej

– Stan tkanki kostnej odbiorczy – dobry stan zdrowia kości i dobrego zdrowia jamy ustnej w ogóle od dawna uznane za kluczowe czynniki dla udanych implantów stomatologicznych. Z tego powodu, przeszczepy kości i protetyczne często poprzedzają proces implantu, gdy tkanka gospodarz nie jest w dobrym stanie.

– Implant metody chirurgiczne – jak i kiedy kości i otaczających tkanek jest chirurgicznie otrzymać wszczep jest bardzo ważne. Nadmierne uszkodzenia i zaburzenia tkanki kostnej może zmniejszyć wskaźniki sukcesu. Temat tego, jak wiele etapów wytwarzania, są wymagane w celu osiągnięcia największego sukcesu jest również przedmiotem ostatnich badań, równocześnie z powstawaniem jednoetapowych produktów / procesów implantu.

– Obciążenie na implancie – Badania trwają również nad wpływem obciążenia (siły) na implancie. Kierunek obciążenia jest istotne i będzie zmieniać się w zależności od położenia w jamie ustnej. Szkodliwe obciążenia zwykle skutkuje utratą masy kostnej i ewentualnej utraty stabilności implantu. Wszystkie aspekty obciążenia – w tym czy może / powinna być natychmiastowa, pośredniego lub opóźnione o pewnych warunkach – są wciąż badane bardziej szczegółowo ich wpływ na pomyślne rezultaty.

– autor artykułu