Jak poprawnie myc zeby

Możesz zaufać Twój dentysta w trudnych ekonomicznie

Czasy są trudne w tej gospodarce i stomatologia nie jest wyjątkiem. Stomatolodzy są na celowniku gospodarki w ich produkcji ze spadku dużych prac przypadku takim jak korony, mosty i licówki. Jest to ich chleb i masło, a robi się cienka. To w takich czasach, że ich wartości i etyka są testowane. Jak można sprawdzić, czy dentysta jest uczciwy i nie próbuje wycisnąć dolarów produkcyjnych z ciebie i twojej rodziny na niepotrzebne procedury? Oto kilka potencjalnych czerwone flagi, aby być świadomym:

1. Jeśli nigdy nie miał wnękę wcześniej, ale nagle są zdiagnozowano co najmniej dwóch nowych ubytków podczas jednej wizyty. Może to być czerwona flaga, chociaż może się wydarzyć. Wszelkie zmiany w leki, dieta, stres, choroby jamy ustnej, suchość w ustach, lub może wpłynąć na szybkość rozkładu. Jest również możliwe, że poprzedni lekarz nie zrobił dobrą robotę w znalezieniu próchnicy i były pomijane. Jeżeli nie ma powodów do zmian można ustalić, czy podejrzany.

2.Wszystkie starych srebrnych wypełnień nagle trzeba wymienić. To prawda, że ??nie zużywają się, załamać, i trzeba go wymienić. Zazwyczaj jest to proces stopniowy, choć i większość dentystów będzie podejść do tego w oparciu o priorytet, stopniowo. Jeśli stary nadzienia były wykonywane w tym samym czasie, to jest prawdopodobne, wszystkie one muszą być wymienione. Ale lekarze, którzy domagają się robi je wszystkie na raz i nie są chętni do pracy z wami na tworzeniu planu nie są w nim dla ciebie.

3.All swoich wypełnień są zastępowane koron. Czasami jest to nieuniknione, gdy jest zbyt mało struktury zęba (szkliwa) w lewo, aby mieć stabilną ząb, który nie złamie. Ogólnie rzecz biorąc, jest proaktywne z zębem, który ma pęknięcia lub ma poważne straty stałego szkliwa poprzez umieszczenie korony jest najlepszym sposobem, aby przejść i może zapobiec ewentualnej utracie zęba.

– autor artykułu