Jak uzupelnic ubytek zeba

Implanty stomatologiczne – Dlaczego oni pracują

Implanty nie wzrosła popularność w ostatnim czasie z powodu dramatycznej poprawy stóp sukcesu i poziomu funkcji naprawczej zęba mogą one dostarczyć. Podobnie jak większość rewolucjonizują postępu medycyny i stomatologii, implanty mają długą historię, nad którymi razem ich żywotność nadal rosła. Tylko w ciągu ostatnich kilku dekad ich niezawodność naprawdę zawrotnym tempie, jak wykazano w badaniach klinicznych. Ten artykuł przedstawia, dlaczego dzisiejsze implanty są o wiele bardziej skuteczne i jakie czynniki przyczyniają się do sukcesu. Zobacz jak implanty stomatologiczne są umieszczone na przegląd procesu oraz zdjęć ilustrujących elementów implantu.

Wczesne Dowody Implanty dentystyczne – Niska Sukces

W 1930 roku, wykopie szczątków młodej kobiety Majów, uważa się, że sięgają do około 600 rne, ujawnił niektóre z pierwszym znanym dowodów implantów stomatologicznych. Faktycznie, te implanty Początkowo sądzono, że zostały wprowadzone do ozdoby Po śmierci młodej kobiety – praktyki, która była dość powszechne w starożytnym Egipcie. To był 1970 przed brazylijski profesor radiografii wykorzystywany do przedstawienia dowodów, że implanty Majów kobiety (wykonane z muszelek) zostały umieszczone przed śmiercią. W rentgenowskie wykazały, że kość regeneruje się wokół dwóch z trzech implantów. Niedobór podobnych artefaktów sugerują bardzo niski wskaźnik sukcesu w tym czasie, chociaż kultura Majów z pewnością zwrócić uwagę na jego postępów i osiągnięć. Niewiele wiadomo o tym, dlaczego najprawdopodobniej te implanty pracował (i dlaczego większość innych nie).

Eksperymentowanie Ciąg dalszy – sukcesy nie dobrze zrozumiane

Ciężki eksperymenty w implantach dentystycznych wystąpił w 19 wieku. Złota i platyny materiały typowo stosowane, i implanty często umieszczona bezpośrednio po ekstrakcji.
www.ehurtowo.pl
– autor artykułu