Usuwanie kamienia nazebnego

Usuwanie kamienia nazebnego

Badania przeprowadzone na laboratoryjnych i klinicznych danych zebranych wykazały, że magnesy quadrapolar są skuteczne w leczeniu:

– ostry ból

– przewlekły ból, a

– ból pooperacyjny

Usuwanie kamienia nazebnego

Magnesy Quadrapolar mogą być wykorzystywane do wspólnych bóle życia codziennego, takich jak bóle głowy, bóle karku, ból żuchwy, ból zęba, ból barku, górnej i dolnej części pleców, łokci i ból nadgarstka, biodra, kolana i ból kostki. Urządzenie jest najbardziej skuteczny, gdy jest on umieszczony na powierzchni silnego bólu, w których znajdują się nieprawidłowe funkcjonowanie włókien bólowych.

Należy pamiętać, że magnesy quadrapolar mają być używane zewnętrznie do zarządzania zlokalizowanego bólu, są uzupełnieniem terapii, a nie zastępować żadnego leczenia klinicznego, które są zalecane lub wyznaczonym przez prowadzącego lekarza lub terapeuty. Jeśli masz objawy inne niż ból, podejrzewam że masz podstawowy problem medyczny, lub jeśli ból nie ustępuje lub wraca, należy skonsultować się z traktując lekarzowi.

Dianne Hermans jest starszy fizjoterapeuta i główny fizjoterapeuta w Lifestyle Terapie Pain Clinic w Manly w Brisbane, Australia. Ma szczególne zainteresowanie sposobami radzenia sobie z przewlekłym bólem i złożonym. Dianne pracował intensywnie z neurologiem, który pierwotnie wymyślił magnesy Quadrapolar do leczenia bólu – Dr Robert Holcomb. Obecnie jest zapisany w programie Masters w Griffith University i prowadzi podwójnie ślepej próby z wykorzystaniem randomizowanego kontrolowanego QMagnets. Dianne jest główny Pedagog kliniczna dla Q magnesów i wyszkolił setki pracowników służby zdrowia w zakresie wykorzystania i stosowania Q magnesów.

Neuromagnetics Australia Pty Ltd produkuje i dystrybuuje Q magnesy lub „Quadrapolar magnesy”. Q Magnesy są wymienione z towarami Stowarzyszenia Terapeutycznej (Australia) jako urządzenie klasy I lekarskie dla chwilowej ulgi w bólu.

Kliknij poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat magnesów o bólu i badań nad terapią magnetyczną

– autor artykułu