Kiedy koniecznie gtrzeba wyrwac zab

Kiedy koniecznie gtrzeba wyrwac zab

Podczas gdy wskaźnik sukcesu implantów jest wysoki (około 95% według Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów ustnej i szczękowo-twarzowej), wskaźnik sukcesu waha się w zależności od położenia zęba, gdzie implant jest umieszczony. Czynniki sukcesu określone powyżej nie zawiera innych aspektów ogólnego stanu zdrowia pacjenta, które mogą mieć wpływ na wyniki.

Na przykład ci, którzy mają niekontrolowane cukrzycy i tych, którzy palą mają znacznie niższe wskaźniki sukcesu. Operator implantów zębowych pomoże Ci zrozumieć czynniki sukcesu dla Twojej konkretnej sytuacji, w tym znaczeniu dobrej higieny jamy ustnej przed, w trakcie i po procesie implantacji.

Wiodący dentysta dla implantów stomatologicznych przekazała te informacje na temat ich historii sukcesu. praktyki dr Robert L. Williamson III w Raleigh, North Carolina w Raleigh kompleksowe i Stomatologia estetyczna i jest zobowiązana do oferowania wysokiej jakości kosmetyk i kompleksowe usługi stomatologiczne i wyjątkową opiekę nad pacjentem. Praktyka stomatologiczna w mieście Raleigh, NC oferuje szeroką gamę zabiegów stomatologicznych.

– autor artykułu