Domowe sposoby na bolacy zab

Domowe sposoby na bolacy zab

Jaka jest różnica między pozioma i pionowa Kompresory

Realnie, nie ma znaczenia różnica pomiędzy poziomymi i pionowymi sprężarek powietrza wyjątkiem sposób, że sprzęt jest umieszczony. Podstawowym założeniem jest to, że będzie pomóc zaoszczędzić powierzchnię od długości zbiorników biegnie w górę iw dół, a nie w poprzek. Zazwyczaj silnik będzie siedzieć u podstawy jednostki ze zbiornikiem pracuje się nad nim. W konsekwencji, gdy pozostawi się w danym miejscu, to zajmuje mniej miejsca w poziomie, chociaż oczywiście nie zajmuje więcej miejsca w pionie.

Domowe sposoby na bolacy zab

Podstawową zaletą pionowych sprężarek powietrza jest dla małych firm i biur, które wymagają sprężonego powietrza, ale mają ograniczoną podłogi tempo i będzie je wolą być przechowywane poza zasięgiem wzroku. Dobrym przykładem może być gabinecie dentystycznym (jak używać dużo narzędzi pneumatycznych w opiece stomatologicznej) lub małym wynajętym warsztacie. Większość sprężarek pionowe mogą być kołowe temat w sposób podobny do przenoszenia wózka ręcznego, a zatem mogą być łatwo umieszczone w nieczynnej szafie lub rogu. To sprawia, że ??przenoszenie również te bardziej popularne, jeśli sprężarka musi być przeniesiona na temat często.

Poza tym nie pytanie powierzchni poziomej zapisanego nie ma innego znaczenia różnicy pomiędzy kompresorem poziomej i pionowej. sprężarki powietrza wszelkiego rodzaju można znaleźć w obu wersjach pionowych i poziomych oraz kierunek zbiornika ma żadnego wpływu na ogólną wydajność sprężarki. Dlatego też, jeśli przestrzeń nie jest istotnym problemem, to nie ma potrzeby, aby skupić się szczególnie na kierunku zbiornika sprężarki powietrza za ustanawia. W rzeczywistości, jeśli zamierzamy ukrywać sprężarkę pod stołem roboczym lub na półce, a następnie zakup sprężarki pionową byłaby w rzeczywistości błędem.

– autor artykułu