Jak dbac o zeby

Świeży sok może zwłaszcza Korzyści Your Body

Znaczenie Raw Food Diet

Od około 30% do 85% odżywiania w żywności jest zniszczona, jeśli jest gotowana. Raw żywienie zwłaszcza z organicznych owoców i warzyw zawierają wysoki poziom enzymów. Enzymy działają jako katalizatory w setkach tysięcy reakcji chemicznych, które występują w całym organizmie. Wygodna diety suchych lub gotowanych potraw zostały poważnie „denaturowany”, a nie może zawierać dowolną ilość enzymów „Życie promujące. W wyniku tych potraw gotowanych podtrzymywania życia, ale nie budują optymalne dla zdrowia lub długowieczność.

Niedożywienie powoduje chorobę

Twoje ciało jest żywym organizmem, składający się z milionów komórek żywych. Każda komórka wymaga mieszka żywności dla prawidłowego odżywiania i funkcjonowania. Kiedy przede wszystkim jeść gotowane jedzenie, które mogą zawierać zanieczyszczenia, takie jak oleje, rafinowane soli, Twój organizm może zacząć się załamać. Podział ten może się zdarzyć, kiedy jesteś młody i mógłby przyczynić się do niepożądanych warunkach zdrowotnych, takich jak wysypki, kolki, przeziębienia, rozstrój żołądka, bóle ucha. Jeśli nadal zużywa marginalnie pożywienie, jak wiek może być dotknięty innych warunków, takich jak pryszcze, trądzik, próchnica, wchodzących wizję oczu. Następnie po wejściu w wiek średni i stać się starszych dorosłych może wystąpić bolesne dolegliwości, takich jak zawał serca, zapalenie stawów , gładzi hipoglikemii, nowotworów i cukrzycy.

Te warunki i choroby mogą być unikane lub poprawić poprzez następujące zdyscyplinowany diety świeżego soku, smaczne koktajle i niezbędnego surowca roślinnego terapii. Te zdrowe diety dobrego smaku, są łatwe w przygotowaniu i może umieścić radość życia z powrotem do ciała. Bogate w niezbędne enzymy, mikroelementy są znane ich windy nastroju i jasne wywiadowcze dopalacze.

– autor artykułu