Problemy z zapisaniem sie do dentysty

Problemy z zapisaniem sie do dentysty Istnieje jednak wiele razy, gdy nadzienie załatwi, jeśli nie ma widocznych pęknięć w zębie. Zadawaj pytania, dobry dentysta nie odpowiedzieć szczerze. Czasami jest to po prostu kwestia poczucia trzeba o niego.

4.Your dentysta mówi trzeba nightguard lub straż bruksizm, i jesteś pewien, że nie sfinalizowania zęby razem lub zmielić je w nocy. Pamiętaj, choć czasami jest to podświadome działanie, a pacjent nie jest świadoma tego, że się dzieje. Należy zwrócić szczególną uwagę na przestrzeni kilku tygodni.

5.Your dentysta nie stwarza inne możliwości, które zostaną zrealizowane przez innego specjalistę, takich jak szelki, leczenia TMJ i implantów. Stomatologów, którzy są zainteresowani tylko w dyskusji, co mogą zrobić, bo nie może mieć swoje dobro na sercu, o ile nie mają dodatkowych poświadczeń, które kwalifikują je w tej specjalności.

Problemy z zapisaniem sie do dentysty

Zawiadomienie 6.You duży wzrost opłat. Chociaż gabinetów mają duże koszty stałe, za opłatą laboratoryjnych, sprzętu, jednorazowych, jak i pracowników, niektórzy dentyści podniesienia opłat na poziomie wyższym niż ich koszty rosną. Opłaty nie są nauką ścisłą, a co kilka telefonów do stomatologów strefy w celu sprawdzenia ich opłaty za procedury jest dobrym sposobem oceny. Wystarczy mieć pewność, że porównywanie jabłek do jabłek. Czasami istnieją dodatkowe opłaty, które idą wraz z procedurą, która może nie być świadomy, jak robi gromadzeniu rdzenia z koroną.

wizyty czyszczące 7.Your wydają się pospieszył i krótkie. Mając gruntowne czyszczenie zębów jest niezbędne do dobrego zdrowia zębów, a na to potrzeba czasu, aby zrobić to dobrze. Stomatolodzy, którzy popychają ich higienistki na napiętych harmonogramów, aby zmaksymalizować zyski nie współpracuje ze sobą, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą opiekę.

Nie bój się zadawać pytania i zaangażować się w opiekę nad pacjentem.Chociaż to jest biznes i musi być opłacalna, zdecydowana większość stomatologów są uczciwi i umieścić pacjenta najpierw z ich dolnej linii bliski drugiego. Jeśli masz wątpliwości, co do niczego dentysta zalecił, dostać drugą opinię od innego dentysty (uzyskać skierowanie od osób , którym ufasz).

– autor artykułu